בגרות בתנך

לימודי בגרויות הוספת תגובה

אם יש בחינה אשר אסור לוותר על הכנה יסודית לקראתה, בגרות בתנך היא הבחינה. מידע על מועד הבחינה ומוסדות הלימוד המקיימים קורסי הכנה לקראתה מוגש לכם כאן באתר במרחק קליק אחד ובאיחולי הצלחה!

הכנה יסודית לקראת בגרות בתנך כרוכה בלימוד מאומץ ותובעני. גם הנבחנים ברמה של 2 יחידות לימוד נדרשים לגלות בקיאות במבוא וחקר המקרא, עלילות בראשית מלכים ונביאים וקטע שלא נלמד UNSEE)). בנוסף על הנבחנים לבחור שלושה מבין חמישה נושאים מוצעים ובהם: אדם וגורלו בספרות החכמה, חוק וחברה במקרא, חיי הפרט והכלל בראי השירה, המאבק לחברה מוסרית (ערך מרכזי בנבואה), חוק וחברה במקרא (מאפיינים, ערכים ודילמות).

בגרות בתנך היא מקצוע שלא ניתן להפריז בחשיבות ההכנה לקראתו. אתם מוזמנים לגלוש באתר אל כל המידע הנדרש להכנה לקראת הבחינה. המומחים שלנו לשירותכם בכל שאלה!

תנך זה לא רק 'מי אמר למי':
תנך הוא אולי המובהק שבמקצועות שניתן להגדירם כמקצועות רבי מלל. בניגוד לתפיסה הרווחת לפיה לימוד תנך מתמצה בתשובות לשאלה – 'מי אמר למי' ואשר היכולת להשיב עליהן מותנית ביכולת לזכור כמות בלתי נדלית של מידע, בחינת בגרות בתנך מחייבת יכולת הסקה, ניתוח, העמקה, בחינה השוואתית, זיהוי סוגים שונים של זיקות וקשרים, יכולת הבחנה בין סוגות שונות, בקיאות באמצעים ספרותיים, יכולת להשתמש בקונקורדנציה ועוד.

חשיבות קורס ההכנה:
נשמח לסייע לכן במידע שיאפשר לכם לבחור את מוסד הלימוד הקרוב לביתכם שבו תוכלו ללמוד בקורס הכנה לבגרות בתנך הצלחה בבחינת הבגרות בתנך מותנית ביכולת להביא לידי ביטוי מכלול שלם של כישורים ויכולות, אשר קורס ההכנה מאפשר להתוודע אליהם ולפתח אותם.

בשל מורכבותה של הבחינה והאתגרים שהיא מציבה, הכנה יסודית לקראתה היא תנאי הכרחי להגברת הסיכוי להצליח בה.קורסי ההכנה לבחינת הבגרות בתנך מצטיינים בצוות הוראה מיומנים, מנוסים ומקצועיים שיעזרו לכם להגיע בקלות לציון המיוחל.

המורים המקצועיים, האמונים על הכנת תלמידים לבחינת הבגרות בתנך, יודעים כיצד לאתר נקודות חולשה אצל התלמידים לחזקן. באמצעות הסימולציות, שבהן נערכת הדמיית בחינה במתכונתו בתנאים שבהם עתידים התלמידים למצוא עצמם בהם בעת בבחינת הבגרות, ניתן לחזק ולשכלל את יכולת ההיבחנות.

מלאו את הטופס המקוון ותוכלו לקבל מידע על מוסדות הלימוד המקיימים קורסי הכנה. איתנו אתם לא לבד! אנחנו נספק לכם את כל המידע הנדרש להכנה יסודית לקראת בחינת הבגרות בתנך. המומחים שלנו מושיטים לכם ידיים, מחזיקים לכם אצבעות. להצלחה שלכם יש אבא טוב!
השלמת בגרויות